Uwaga na fałszywe serwisy sprzedające tabletki poronne (Wolna-aborcja com, Klinikaporonna pl). Opinie i komentarze.

UWAGA! W internecie pojawiły się serwisy, który rozpowszechnia niebezpieczną dla zdrowia mieszankę „środków poronnych”. Z naszych informacji wynika, że serwis Wolna-Aborcja oraz Klinika poronna wysyła oszukany zestaw leków! Serwisy za wszelką cenę starają się oczernić wszystkie legalnie działające witryny, które pomagają kobietą od lat, wypisując różnego rodzaju wyssane z palca i nieprawdziwe informacje. Tworzą fałszywe treści, komentarze, fora dotyczące innych witryn internetowych i je oczerniają na niesamowitą skalę, natomiast siebie wychwalają gdzie się tylko da. W ten sposób manipulują osobami będącymi w trudnej sytuacji, ponieważ zależy im tylko na zysku. Są w stanie zrobić wszystko aby sprzedać swój niebezpieczny dla zdrowia i życia towar!

Uwaga na oszustów!

Ważne informacje

Pamiętaj! Leki aborcyjne to nie witaminy. Każde ich zastosowanie musi zostać poprzedzone konsultacją z lekarzem! N naszej stronie taka konsultacja odbywa się zawsze na początku, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania co zabiegu i zagwarantować pełne bezpieczeństwo kuracji.

Serwisu Wolna-Aborcja oraz Klinikaporonna absolutnie nie interesuje co i komu sprzedaje. Nie ważne, czy będzie to osoba niepełnoletnia, kobieta chorująca na serce, czy pacjentka z zaburzeniami krzepnięcia. Niebezpieczne dla zdrowia substancje zostaną sprzedane każdemu kto za nie zapłaci, bez względu na jego stan zdrowia!

Chciwość właścicieli serwisu jest oszałamiająca.

Pamiętaj! Oryginalne leki są zawsze dokładnie oznaczone na blistrach tak jak te od nas. Mifepriston i Mizorpostol musi być dokładnie opisany.

Pamiętaj! Jeśli na blistrze nie ma żadnych informacji na temat tego co jest w środku, nie połykaj takich leków! Tutaj chodzi o Twoje życie!

Jakie działania podjąć?

Wszystkie kobiety, które otrzymały fałszywe leki poronne (poznasz po braku opisu na blistrze, szczególnie istotne w przypadku mifepristonu – ta jedna najważniejsza tabletka poronna, zażywana na początku), prosimy:

  • zrobienie zdjęcia preparatów i wysłanie ich do nas (zamieścimy je w galerii, kobiety które będą chciały zamówić zestaw będą mogły porównać oryginalny zestawy, który wysyłamy z tymi podrobionymi.
  • żądanie zwrotu wpłaty lub w innym wypadku zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów prawnych.

Od teraz będziemy prosić wszystkie nasze pacjentki, aby po otrzymaniu oryginalnych leków z naszego serwisu dokładnie je sfotografowały i przesłały do nas (z datą i/lub imieniem). Stworzymy galerię, gdzie będzie można zobaczyć jak wyglądają oryginalne i bezpieczne leki a jak wyglądają potencjalnie śmiercionośne tabletki z serwisu wolna-aborcja i klinikaporonna na których temat ich właściciele rozpowszechniają tysiące fałszywych opinii i komentarzy.

W ten sposób raz na zawsze rozprawmy się z oszustami, którzy za nic mają życie innych osób, a dla własnych korzyści majątkowych potrafią sprzedawać niedopuszczone do obrotu medycznego substancje oraz oczerniać serwisy i wprowadzać w błąd osoby, które chcą kupić leki z legalnego źródła.

Pamiętaj! Do przeprowadzenia skutecznego i bezpiecznego zabiegu aborcji farmakologicznej potrzebne są 2 środki: mizoprostol i mifepriston.

Jeśli zamówiłaś takie preparaty z takich strona jak Wolna Aborcja lub Klinika Poronna, jednak na jakiejś tabletce (szczególnie tej 1 najważniejszej – mifepristonie) nie ma żadnych oznaczeń, oznacza to że padałaś ofiarą oszustwa a Twoje zdrowie a nawet życie są zagrożone!

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.

Wolnekobiety.net

Jesteśmy organizacja wspierającą zabieg aborcji farmakologicznej z wykorzystaniem tabletek poronnych.

Aktualności

  • All Post
  • aborcja
  • aborcja farmakologiczna
  • Bez kategorii
  • Jak usunąć ciążę
  • Tabletki poronne

© 2024 WolneKobiety.net